Dwa zwycięstwa Juniorek Starszych z Zielonką!

W Kębłowie rozegrano mecze z beniaminkiem z Zielonki. Podobnie jak w grupie A, zawodniczki nie wygrały w tym sezonie żadnego meczu, więc walka toczyła się o pierwsze punkty i 3 miejsce w grupie. Kibice mieli okazję zobaczyć ciekawe widowiska. Mecze były bardzo wyrównane, jednak w obu górą okazała się drużyna Juniora Kębłowo. W sobotnim meczu I i II tercja kończyła się remisem (1:1; 0:0), zatem decydujące okazały się ostatnie minuty. Szansę wykorzystały gospodynie kończąc mecz wynikiem 3:1. Najlepsze zawodniczki tego starcia to: Paulina Przybyła (Junior Kębłowo) i Zemfira Zakojan (Dzikie Gęsi Zielonka). Dziewczyny z drużyny Dzikich Gęsi bardzo dzielnie walczyły w niedzielnym spotkaniu, próbując odegrać się za poprzedni dzień. Najlepiej spisały się w II tercji wygrywając ją 4:2. Jednak niewiele zabrakło do szczęścia. Zawodniczki UKS Junior Kębłowo nie odpuściły i utrzymały zwycięstwo wynikiem 7:6, zapewniając sobie III miejsce w grupie B. Najlepiej punktujące w tym starciu okazały się również najlepszymi zawodniczkami meczu: Wiktoria Kubicka (Junior Kębłowo; 4 bramki i 1 asysta) oraz Monika Fijałkowska (Dzikie Gęsi Zielonka; 3 bramki). Warto wspomnieć o tym, że mecz ten obfitował w dużą ilość kar, a jedna z zawodniczek Dzikich Gęsi trafiła niestety do szpitala. Oczywiście życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!!

Warto dodać, że po sobotnim meczu dziewczyny naszego klubu mile zaskoczyły trenera Tomasza Kaczmarka, które sprezentowały mu urodzinowego Torta.